Publications Office of the EU
Kupnja 3 mala kamiona s nadgrađem za zimsko održavanje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Kupnja 3 mala kamiona s nadgrađem za zimsko održavanje

  • Objavljeno
    08/04/2024
  • Rok
    06/05/2024
  • Otvaranje ponuda
    06/05/2024
  • Dodijeljeno
    06/06/2024
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Technické služby města Liberec, p.o.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
34134000 Kamioni s otvorenim sandukom i kamioni-kiperi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
9,000,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,994,000.00 CZK
Referentni broj ponude
VZ/24/0022
Opis

Predmet ugovora o javnoj nabavi je kupnja tri kamiona s nadgrađem za zimsko održavanje u skladu sa specifikacijom (tehnički parametri i minimalna oprema) iz Priloga 3. natječajnoj specifikaciji – „tehnička specifikacija”, koja je sastavni dio natječajne specifikacije.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.tenderarena.cz/profily/tsml
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.tenderarena.cz/profily/tsml
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/05/2024 10:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
nejnižší nabídková cena
Procijenjena vrijednost
9,000,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
8,994,000.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Unikont Group s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Praha - Malešice
Poštanski broj: 10800
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.