Publications Office of the EU
Kupnja polica zdravstvenog osiguranja za zaposlenike općine Cēsis - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Kupnja polica zdravstvenog osiguranja za zaposlenike općine Cēsis

  • Objavljeno
    09/09/2025
  • Rok
    06/10/2025
  • Otvaranje ponuda
    06/10/2025
  • Dodijeljeno
    02/12/2025
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Cēsu novada pašvaldība
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: LV008 Vidzeme
Poslovni sektor (glavni CPV)
66512200 Usluge zdravstvenog osiguranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,224,000.00 EUR
Referentni broj ponude
CNP2025/55
Opis

Kupnja polica zdravstvenog osiguranja za zaposlenike općine Cēsis

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/149079
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/149079
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/10/2025 13:00
Metoda dodjele
Apdrošināšanas prēmija
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,224,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: AAS "BTA Baltic Insurance Company"
Poštanska adresa:
Mjesto: Rīga
Poštanski broj: LV-1013
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.