Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-London: Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Ujedinjena Kraljevina-London: Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi

  • Dodijeljeno
    30/10/2015
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: UKI London
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
85000000 Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,040,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Coordinate and oversight of the delivery of primary care diagnostic services, ensuring that all patients have standardised access and are offered a quality service. A contract with WCCG has been awarded for 2 years,with the option to extend for a further year at the Commissioner's discretion.
The provider will actively work with GP practices in Wandsworth to deliver the following diagnostic services:
— 24hr Ambulatory Blood Pressure Monitoring;
— 12-lead Electrocardiogram;
— Phlebotomy;
— Spirometry.
The provider will deliver a service that:
— Supports national and local initiatives;
— Provides 100 % coverage of services across Wandsworth;
— Provides an integrated service;
— Minimises duplication of effort;
— Updates the current service specifications in line with current activity and local/national guidance;
— Ensures the services are offered close to the patients' homes.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

85000000 - Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi

85300000 - Usluge socijalne skrbi i srodne usluge

85100000 - Usluge u području zdravstva

85140000 - Razne zdravstvene usluge

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,040,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Battersea Healthcare CIC
Poštanska adresa: 88a Thurleigh Road
Mjesto: London
Poštanski broj: SW12 8TT
Zemlja: GBR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.