Publications Office of the EU
Francuska-Pariz: Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Pariz: Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi

  • Objavljeno
    01/03/2019
  • Rok
    05/04/2019
  • Otvaranje ponuda
    05/04/2019
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Caisse des écoles du 14e arrondissement Paris
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR101 Paris
Lokacija kupca
NUTS code: FR101 Paris
Poslovni sektor (glavni CPV)
15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,800,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
6
Referentni broj ponude
2019-ALIM
Opis

Achat de: beurre, œufs, fromages — pains et viennoiseries — fruits et légumes frais, produits de 4e et de 5e gamme bio et bio durable, pique-niques et sandwichs — poissons surgelés.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://cde14.e-marchespublics.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/04/2019 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.