Publications Office of the EU
Konferencija o sudjelovanju proizvođača, Mogućnosti odgovora u pogledu izlijevanja brodskog loživog ulja s niskim udjelom sumpora - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Konferencija o sudjelovanju proizvođača, Mogućnosti odgovora u pogledu izlijevanja brodskog loživog ulja s niskim udjelom sumpora

  • Objavljeno
    28/02/2024
  • Predviđena objava
    18/04/2024
  • Danas
    04/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
KYSTVERKET
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
42924720 Oprema za dekontaminaciju
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
10,000,000.00 NOK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
2023/2047
Opis

IMAROS 2 - projekt Zadovoljstvo nam je pozvati vas na mogućnost odgovora na konferenciju o sudjelovanju proizvođača u pogledu izlijevanja brodskog loživog ulja s niskim udjelom sumpora Datum: 18. travnja, 19. travnja 2024., dan 1.: 13:00 – 16:30 2. dan: 08:30 - 13:00 Kvalitetan pogled na hotel Malm , Švedska Za više informacija vidi prilog

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Nije dostupno
Procijenjena vrijednost
10,000,000.00 NOK
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.