Publications Office of the EU
Francuska-Marseille: Građevinski radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Marseille: Građevinski radovi

  • Objavljeno
    16/12/2022
  • Rok
    13/01/2023
  • Poništeno
    29/03/2023
  • Danas
    03/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Logirem
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Lokacija kupca
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
45000000 Građevinski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
DSP06/1287/TRX
Opis

Le projet porte sur l’ilot 2.4a faisant partie d’un ensemble groupé de trois lots (2.3, 2.4a et 2.4b) de la « ZAC Méridia » à Nice dans le périmètre d’intervention de l’EPA NICE ECOVALLEE-PLAINE DU VAR.
L’opération porte sur la construction d’un bâtiment de :
-155 logements étudiants,
-1logement de gardien
-2 locaux commerciaux
-42 places de parking en sous-sol.
La consultation est décomposée en 2 phases :
1/ une phase "candidature" au terme de laquelle, le pouvoir adjudicateur sélectionnera les 3 premiers candidats
2/ une phase "offre" : un Règlement de Consultation – Phase Offre – et le Dossier de Consultation des Entreprises seront remis aux seuls candidats retenus.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Logirem
Poštanska adresa: 111 bd national
Mjesto: MARSEILLE
Oznaka NUTS-a: FRL04
Poštanski broj: 13003
Zemlja: FRA
Osoba za kontakt: LOGIREM DSP
Glavna adresa: www.logirem.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.