Publications Office of the EU
Njemačka-Koblenz: Jedinice za proizvodnju energije - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Koblenz: Jedinice za proizvodnju energije

  • Objavljeno
    16/10/2020
  • Rok
    12/11/2020
  • Dodijeljeno
    15/02/2021
  • Danas
    07/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE94C Leer
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
31122000 Jedinice za proizvodnju energije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
165,280.00 EUR
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
6001954959-BAAINBw E2.3X
Opis

6001954959-BAAINBw E2.3X.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr – E1.3 – Angebotssammelstelle
Poštanska adresa: Ferdinand-Sauerbruch-Straße 1
Mjesto: Koblenz
Poštanski broj: 56073
Zemlja: DEU
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.