Publications Office of the EU
Poljska-Wołomin: Usluge upravljanja odvodnjom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Wołomin: Usluge upravljanja odvodnjom

  • Dodijeljeno
    05/04/2019
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Gmina Wołomin
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Poslovni sektor (glavni CPV)
90480000 Usluge upravljanja odvodnjom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,755,638.40
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,692,394.24 PLN
Referentni broj ponude
ZP.271.8.2019
Opis

Odprowadzanie wód opadowych i roztopowych z terenu chodników i dróg gminnych poprzez urządzenia sieci kanalizacji deszczowej i studni chłonnych oraz konserwację przedmiotowych urządzeń w 2019 r.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,755,638.40
Konačna ugovorena vrijednost
2,692,394.24 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Poštanska adresa: Graniczna 1
Mjesto: Wołomin
Poštanski broj: 05-200
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.