Publications Office of the EU
Češka-Prag: Generatori - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Češka-Prag: Generatori

  • Dodijeljeno
    08/08/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ČEZ, a.s.
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ Česko
Poslovni sektor (glavni CPV)
31120000 Generatori
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
15,600,000.00 CZK
Referentni broj ponude
100109638
Opis

Předmětem díla je provedení inspekce generátoru na bloku A a generátoru a budiče generátoru na bloku B, vč. diagnostik a oprav poškozených částí zařízení, které budou v rámci inspekce zjištěny. Součástí plnění díla je dále i provedení potřebných zkoušek a uvedení generátoru na bloku A a generátoru a budiče generátoru na bloku B do provozu.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

31120000 - Generatori

50500000 - Usluge popravaka i održavanja crpki, ventila, slavina i metalnih kontejnera te strojeva

50530000 - Usluge popravaka i održavanja strojeva

50000000 - Usluge popravaka i održavanja

Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
15,600,000.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Siemens, s.r.o.
Poštanska adresa: Siemensova 2715 1
Mjesto: Praha
Poštanski broj: 155 00
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.