Publications Office of the EU
Španjolska-Sant Adrià de Besòs: Komprimirani zrak - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Sant Adrià de Besòs: Komprimirani zrak

  • Objavljeno
    14/03/2022
  • Rok
    13/04/2022
  • Otvaranje ponuda
    15/04/2022
  • Dodijeljeno
    18/07/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
TRACTAMENT I SELECCIÓ DE RESIDUS, S.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES511 Barcelona
Lokacija kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Poslovni sektor (glavni CPV)
24113200 Komprimirani zrak
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
362,880.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
293,760.00 EUR
Referentni broj ponude
CTTE752
Opis

CTTE752 Suministro mediante renting de equipos de aire comprimido y servicios asociados para la Planta de Valorización Energética de Sant Adrià de Besòs

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: TRACTAMENT I SELECCIÓ DE RESIDUS, S.A.
Poštanska adresa: Avinguda Eduard Maristany 44
Mjesto: Sant Adrià de Besòs
Oznaka NUTS-a: ES511
Poštanski broj: 08930
Zemlja: ESP
Glavna adresa: http://www.tersa.cat/es
Elektroničkim putem:
https://licitacions.bcn.cat/organismos/24
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/04/2022 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
362,880.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
293,760.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Gardner Denver Ibérica SL
Poštanska adresa:
Mjesto: Madrid
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.