Publications Office of the EU
Njemačka-Bremen: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Bremen: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška

  • Dodijeljeno
    26/06/2015
  • Objavljeno
    06/02/2016
  • Rok
    07/03/2016
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Gesundheit Nord gGmbH Klinikverbund Bremen
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE501 Bremen, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,875,605.71 EUR
Referentni broj ponude
4500206869.
Opis

Die Gesundheit Nord als Krankenhauskonzern mit ca. 7 400 Mitarbeitern und 4 Klinikstandorten nutzt
flächendeckend diverse Produkte der Fa. Microsoft. Insgesamt arbeiten ca. 4 500 User mit MS-Produkten.
Auftragsgegenstand ist die Auswahl eines Handelspartners für die Vermittlung von Rahmenverträgen zum
nachfolgenden Bezug von MS-Lizenzen und der Assurance auf Basis von Rahmenverträgen (z. B. Enterprise
Agreement, MPSA) sowie der Übernahme des vollständigen Lizenzmanagements, hier sind die Leistungen:
— Verwaltung aller Lizenzen die in der MS-Umgebung eingesetzt werden;
— Aufbau und die Pflege des Lizenzmanagements während der Vertragslaufzeit
zu erbringen. Aktuell sind ca. 28 000 Lizenzen vorhanden..

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Gesundheit Nord gGmbH – Klinikverbund Bremen
Poštanska adresa: Kurfürstenallee 130
Mjesto: Bremen
Poštanski broj: 28211
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Zentraleinkauf
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,875,605.71 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Comparex GmbH
Poštanska adresa: Blochst. 1
Mjesto: Leipzig
Poštanski broj: 04329
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.