Publications Office of the EU
Poljska-Mielec: Tokarski strojevi i alatni strojevi za razvrtanje i glodanje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Mielec: Tokarski strojevi i alatni strojevi za razvrtanje i glodanje

  • Objavljeno
    27/11/2020
  • Rok
    30/12/2020
  • Otvaranje ponuda
    30/12/2020
  • Dodijeljeno
    22/02/2021
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Poslovni sektor (glavni CPV)
42620000 Tokarski strojevi i alatni strojevi za razvrtanje i glodanje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,068,434.58 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
5
Referentni broj ponude
2/MARR/2020
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do laboratorium wzorcującego i prototypowni działających w strukturze Zespołu Inkubatorów Nowych Technologii ARR MARR S.A. w ramach projektu pn.: Rozwój infrastruktury B+R Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w zakresie inżynierii odwrotnej i szybkiego prototypowania z podziałem na części:
a) część 1 – obejmująca dostawę systemu do wzorcowania sprawdzianów stożkowych do długościomierza Labconcept Nano firmy Trimos;
b) część 2 – obejmująca dostawę stanowiska do wzorcowania kluczy dynamometrycznych ręcznych do 1 500 Nm;
c) część 3 – obejmująca dostawę projektora pomiarowego;
d) część 4 – obejmująca dostawę centrum tokarskiego CNC;
e) część 5 – obejmująca dostawę pionowego centrum obróbczego CNC ze sprężarkownią.
Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia zawarty jest w tomie III SIWZ.
Istotne warunki realizacji zamówienia określone zostały także we wzorach umów dla każdej z części zamówienia zawartej w tomie II SIWZ.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/12/2020 12:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.