Publications Office of the EU
Češka-Plzeň: Cestovni znakovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Plzeň: Cestovni znakovi

  • Objavljeno
    26/08/2019
  • Rok
    07/10/2019
  • Dodijeljeno
    21/10/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, p.o.
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
34992200 Cestovni znakovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
13,300,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
10,191,022.00 CZK
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Předmětem plnění jsou průběžné dodávky dopravních značek a příslušenství k jejich instalaci (sloupky, patky apod.).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ezak.cnpk.cz
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.