Publications Office of the EU
Servizio di carpenteria pesante, manutenzione gru ed attrezzature scarrabili degli auto-mezzi dell'autoparco aziendale e relativa fornitura di ricambi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servizio di carpenteria pesante, manutenzione gru ed attrezzature scarrabili degli auto-mezzi dell'autoparco aziendale e relativa fornitura di ricambi

  • Objavljeno
    25/06/2025
  • Rok
    04/07/2025
  • Otvaranje ponuda
    07/07/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Contarina S.p.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITH34 Treviso
Poslovni sektor (glavni CPV)
50100000 Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge za vozila i pripadajuću opremu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
766,560.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Servizio di carpenteria pesante, manutenzione gru ed attrezzature scarrabili degli auto-mezzi dell'autoparco aziendale e relativa fornitura di ricambi

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://gare.servizicontarina.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G05496
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
https://gare.servizicontarina.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G05496
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/07/2025 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.