Publications Office of the EU
Njemačka-Berlin: Usluge oglašavanja i plasmana - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Berlin: Usluge oglašavanja i plasmana

  • Dodijeljeno
    29/01/2018
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Berliner Bäder-Betriebe AöR
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE30 Berlin
Lokacija kupca
NUTS code: DE30 Berlin
Poslovni sektor (glavni CPV)
79340000 Usluge oglašavanja i plasmana
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,800,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,800,000.00 EUR
Referentni broj ponude
BBB-2017-0020
Opis

Leistungsgegenstand ist die Entwicklung einer Kommunikationsstrategie sowie die Konzeption, Planung und Durchführung von auf dieser Kommunikationsstrategie aufbauenden Maßnahmen. Auf Grundlage dieses Vergabeverfahrens soll eine Rahmenvereinbarung abgeschlossen werden.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
2,800,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
2,800,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Peperoni Werbe- und PR-Agentur GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Potsdam
Poštanski broj:
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.