Publications Office of the EU
Švedska-Stockholm: Naočale - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Stockholm: Naočale

  • Objavljeno
    18/02/2022
  • Rok
    01/04/2022
  • Otvaranje ponuda
    02/04/2022
  • Dodijeljeno
    17/05/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Serviceförvaltningen
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE110 Stockholms län
Lokacija kupca
NUTS code: SE110 Stockholms län
Poslovni sektor (glavni CPV)
33734000 Naočale
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,800,000.00 SEK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,800,000.00 SEK
Referentni broj ponude
SF 2021/331
Opis

Upphandlingen omfattar arbetsanpassade glasögon för bildskärm.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Serviceförvaltningen
Nacionalni registracijski broj: 212000-0142
Poštanska adresa: Serviceförvaltningen, Stockholms stad Box 7005
Mjesto: Stockholm
Oznaka NUTS-a: SE110
Poštanski broj: 121 07
Zemlja: SWE
Osoba za kontakt: Petra Krause
Glavna adresa: https://stad.stockholm/organisation/fackforvaltningar/serviceforvaltningen/
Elektroničkim putem:
https://www.kommersannons.se/stockholm/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=48499
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/04/2022 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
5,800,000.00 SEK
Konačna ugovorena vrijednost
5,800,000.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Synsam Group Sweden AB
Poštanska adresa: Sankt Eriksgatan 60
Mjesto: Stockholm
Poštanski broj: 11234
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.