Publications Office of the EU
Μίσθωση μηχανημάτων έργου και λοιπών οχημάτων για το έτος 2025 ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 9,30,31,32,33,34,35,36,37 και 42 - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Μίσθωση μηχανημάτων έργου και λοιπών οχημάτων για το έτος 2025 ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 9,30,31,32,33,34,35,36,37 και 42

  • Objavljeno
    16/12/2024
  • Rok
    20/01/2025
  • Otvaranje ponuda
    21/01/2025
  • Dodijeljeno
    11/04/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: EL525 Πιερία
Poslovni sektor (glavni CPV)
60182000 Najam industrijskih vozila s vozačem
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
89,300.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
85,900.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
10
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Μίσθωση μηχανημάτων έργου και λοιπών οχημάτων για το έτος 2025 ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 9,30,31,32,33,34,35,36,37 και 42.Φορέας χρηματοδότησης της παρούσας σύμβασης είναι ο Δήμος Δίου – Ολύμπου.Η δαπάνη για την εν λόγω σύμβαση θα βαρύνει τον Δήμο Δίου – Ολύμπου και συγκεκριμένα τους ΚΑ 30.6233.0004, 30.6234.0004 και 20.6233.0004 του προϋπολογισμού έτους 2025. (σχετ. η υπ΄ αριθμ. 669/15584/2-9-2024 Έγκριση ανάληψης δαπανών πολυετούς υποχρέωσης και δέσμευση πιστώσεων, η υπ΄αριθμ. 15585/2-9-2024 βεβαίωση πολυετούς υποχρέωσης Π.Ο.Υ). Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί με την ανοικτή διαδικασία του άρθρου 27 του ν. 4412/16. Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφοράς βάσει τιμής (χαμηλότερη προσφορά). Τα έγγραφα της σύμβασης είναι διαθέσιμα για ελεύθερη, πλήρη, άμεση & δωρεάν ηλεκτρονική πρόσβαση μέσω της Διαδικτυακής Πύλης (www.promitheus.gov.gr) του ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ. Τα προς μίσθωση είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 45520000-8, 34144512-0, 34131000-4, 43200000-5, 34142300-7. Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται στα κάτωθι τμήματα : ΤΜΗΜΑ 9 : Μίσθωση Μηχάνημα έργου (Φορτωτής Τροχοφόρος) ΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 16.500,00€. ΤΜΗΜΑ 30: Μίσθωση ημιφορτιγού για τον Δήμο Δίου Ολύμπου προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 6.400,00€. ΤΜΗΜΑ 31: Μίσθωση ημιφορτιγού για τον Δήμο Δίου Ολύμπου προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 6.400,00€. ΤΜΗΜΑ 32: Μίσθωση ημιφορτιγού για τον Δήμο Δίου Ολύμπου προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 6.400,00€. ΤΜΗΜΑ 33: Μίσθωση ημιφορτιγού για τον Δήμο Δίου Ολύμπου προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 6.400,00€. ΤΜΗΜΑ 34: Μίσθωση ημιφορτιγού για τον Δήμο Δίου Ολύμπου προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 6.400,00€. ΤΜΗΜΑ 35: Μίσθωση απορριματοφόρου για τον Δήμο Δίου Ολύμπου προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 10.400,00€. ΤΜΗΜΑ 36: Μίσθωση απορριματοφόρου για τον Δήμο Δίου Ολύμπου προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 10.400,00€. ΤΜΗΜΑ 37: Μίσθωση απορριματοφόρου για τον Δήμο Δίου Ολύμπου προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 8.000,00€. ΤΜΗΜΑ 42: Μίσθωση Μηχάνημα έργου (καλαθοφόρο) για τον Δήμο Δίου Ολύμπου προϋπολογισμού χωρίς ΦΠΑ 12.000,00€. Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται από την υπογραφή της μέχρι 31-12-2025

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
21/01/2025 10:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.