-
Objavljeno20/02/2019
-
Rok22/03/2019
-
Otvaranje ponuda22/03/2019
-
Dodijeljeno10/05/2019
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
Litva-Vilnius: Cestovni znakovi
Pirkimo objektas: prekės ir susijusios paslaugos, nurodytos techninėje specifikacijoje (toliau bendrai – prekės). Perkančioji organizacija nereikalauja, kad esmines užduotis atliktų pats pasiūlymą pateikęs dalyvis, o jeigu pasiūlymą pateikė tiekėjų grupė, – tos grupės partneris. Terminai: prekių tiekimo ir susijusių paslaugų teikimo terminai nurodyti šio pirkimo techninėje specifikacijoje (toliau – techninė specifikacija). Pirkimo sutarties galiojimo terminas – 36 (trisdešimt šeši) mėnesiai. Pirkimo objektas neskaidomas į dalis. Tiekėjai privalo siūlyti visą prekių kiekį.
Službeno ime: Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“
Nacionalni registracijski broj: 124644360
Poštanska adresa: Žolyno g. 15
Mjesto: Vilnius
Oznaka NUTS-a: LT
Poštanski broj: LT-10209
Zemlja: LTU
Osoba za kontakt: Marius Lazauskas
Glavna adresa: http://www.vilniustransport.lt
Elektroničkim putem:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=443632&B=PPO
Poštanska adresa: Ukmergės g. 322
Mjesto: Vilnius
Poštanski broj:
Zemlja: LTU
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.