Publications Office of the EU
Kupnja potrošnog materijala za trgovinu – ponovno pokretanje nakon neuspješnog lota 03: Vrt, vrtić, prodavaonica kućnih ljubimaca i razni predmeti - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Kupnja potrošnog materijala za trgovinu – ponovno pokretanje nakon neuspješnog lota 03: Vrt, vrtić, prodavaonica kućnih ljubimaca i razni predmeti

  • Dodijeljeno
    03/07/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Ville de Saint-Quentin
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: FRE21 Aisne
Poslovni sektor (glavni CPV)
43800000 Oprema za radionice
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
240,000.00 EUR
Referentni broj ponude
25008FOM
Opis

Savjetovanje je pokrenula skupina narudžbi (Ville de Saint-Quentin i Communauté d'agglomération du Saint-Quentinois). Okvirni sporazum provodit će se izdavanjem narudžbenica. Usluge se plaćaju po jediničnim cijenama

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Pas de critères de sélection des offres car marché passé sans publicité ni mise en concurrence préalables
Ponder (postotak, točan) : 1
Kriterij:
Vrsta: cost
Opis: Pas de critères de sélection des offres car marché passé sans publicité ni mise en concurrence préalables
Ponder (postotak, točan) : 99
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
240,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: VERTDIS (GAMM VERT)
Poštanska adresa:
Mjesto: Saint-Laurent Blangy
Poštanski broj: 62223
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.