Publications Office of the EU
Poljska-Siedlce: Medicinske naprave - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Siedlce: Medicinske naprave

  • Objavljeno
    30/06/2018
  • Rok
    07/08/2018
  • Otvaranje ponuda
    07/08/2018
  • Dodijeljeno
    24/09/2018
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL925 Siedlecki
Lokacija kupca
NUTS code: PL Polska
Poslovni sektor (glavni CPV)
33100000 Medicinske naprave
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,936,980.58 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,976,255.92 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
11
Referentni broj ponude
FZP.2810.30.2018
Opis

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej w ramach zadania „Koordynowana kompleksowa opieka kardiologiczna w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o.o.”. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części.
Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia zawiera Oferta techniczna, stanowiąca Załącznik Nr 2 do SIWZ.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.
Poštanska adresa: ul. Poniatowskiego 26, pok. 138A
Mjesto: Siedlce
Oznaka NUTS-a: PL925
Poštanski broj: 08-110
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Ilona Szarek
Glavna adresa: http://szpital.siedlce.pl/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/08/2018 10:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.