-
Objavljeno12/05/2021
-
Rok14/06/2021
-
Otvaranje ponuda14/06/2021
-
Dodijeljeno28/09/2021
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
Litva-Švenčionys: Usluge tehničkog projektiranja
Pastatų, statinių techninių projektų ir (ar) aprašų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos
Službeno ime: Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Nacionalni registracijski broj: 188766722
Poštanska adresa: Vilniaus g. 19
Mjesto: Švenčionys
Oznaka NUTS-a: LT
Poštanski broj: LT-18116
Zemlja: LTU
Osoba za kontakt: Svetlana Aleksandrova
Glavna adresa: http://www.svencionys.lt
Elektroničkim putem:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=576755&B=PPO
Okvirni sporazum s single subjekti
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.