Publications Office of the EU
Francuska-Cayenne: Usluge popravaka i održavanja generatora - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Cayenne: Usluge popravaka i održavanja generatora

  • Objavljeno
    05/09/2022
  • Rok
    05/10/2022
  • Otvaranje ponuda
    07/10/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
MINDEF/sga/sid/did Cayenne
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRY30 Guyane
Lokacija kupca
NUTS code: FRY30 Guyane
Poslovni sektor (glavni CPV)
50532300 Usluge popravaka i održavanja generatora
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

le présent marché a pour objet la location et la mise à disposition d'un GE de production mobile 350 kva / 60 Hz et de ses équipements dans le but d'alimenter électriquement les deux (2) navires de type Patrouilleur Antilles-Guyane (Pag) sur le Grand Port Maritime (Gpm) de Dégrad des Cannes, 24h/24h et 7jours/7 (H24/7)

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: MINDEF/sga/sid/did Cayenne
Poštanska adresa: did Quartier de la Madeleine - cS 56019
Mjesto: Cayenne
Oznaka NUTS-a: FRY30
Poštanski broj: 97306
Zemlja: FRA
Glavna adresa: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.AccueilEntreprise
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2089412&orgAcronyme=g7h
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/10/2022 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.