Publications Office of the EU
Španjolska-Madrid: Usluge socijalne skrbi bez smještaja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Madrid: Usluge socijalne skrbi bez smještaja

  • Objavljeno
    24/09/2019
  • Rok
    28/10/2019
  • Otvaranje ponuda
    06/11/2019
  • Dodijeljeno
    16/03/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES España
Lokacija kupca
NUTS code: ES3 Comunidad de Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
85312000 Usluge socijalne skrbi bez smještaja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,187,500.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,442.70 EUR
Referentni broj ponude
AM 004-2019
Opis

El Acuerdo Marco tiene por objeto determinar las condiciones de la gestión del servicio público del Programa I+I, atención integral de niños, niñas y adolescentes en situación de riesgo social.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Poštanska adresa: C/ O'Donnell, 50
Mjesto: Madrid
Oznaka NUTS-a: ES3
Poštanski broj: 28009
Zemlja: ESP
Glavna adresa: www.madrid.org/contratospublicos
Elektroničkim putem:
https://gestiona6.madrid.org/nx02_licita
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/11/2019 10:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
6,187,500.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
5,442.70 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Asociación para la Integración del Menor Paideia
Poštanska adresa: C/ Tirso de Molina, 13
Mjesto: Madrdid
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.