Publications Office of the EU
Njemačka-Hohenroth: Radovi na oplati konstrukcija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Hohenroth: Radovi na oplati konstrukcija

  • Objavljeno
    03/10/2018
  • Rok
    24/10/2018
  • Otvaranje ponuda
    24/10/2018
  • Dodijeljeno
    11/12/2018
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Gemeinde Hohenroth
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE266 Rhön-Grabfeld
Lokacija kupca
NUTS code: DE266 Rhön-Grabfeld
Poslovni sektor (glavni CPV)
45223220 Radovi na oplati konstrukcija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,351,260.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,226,272.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Rohbauarbeiten

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Verwaltungsgemeinschaft Bad Neustadt an der Saale
Poštanska adresa: Goethestr. 1
Mjesto: Bad Neustadt an der Saale
Oznaka NUTS-a: DE266
Poštanski broj: 97616
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Franz-Josef Schmitt
Glavna adresa: http://www.vgbadneustadt.rhoen-saale.net
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
24/10/2018 10:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,351,260.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
2,226,272.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Glöckle Bauunternehmung GmbH
Poštanska adresa: Wirsingstr. 15
Mjesto: Schweinfurt
Poštanski broj: 97424
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.