Publications Office of the EU
Švedska-Stockholm: Identifikacijske značke - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Stockholm: Identifikacijske značke

  • Objavljeno
    10/12/2019
  • Rok
    15/01/2020
  • Otvaranje ponuda
    16/01/2020
  • Dodijeljeno
    31/01/2020
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Sveriges Television Aktiebolag
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE11 Stockholm
Lokacija kupca
NUTS code: SE11 Stockholm
Poslovni sektor (glavni CPV)
35123400 Identifikacijske značke
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,800,000.00 SEK
Referentni broj ponude
201960
Opis

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
16/01/2020 00:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
4,800,000.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: SERILINE AB.
Poštanska adresa: BOX 17711
Mjesto: STOCKHOLM
Poštanski broj: 118 93
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.