Publications Office of the EU
Obnova prijemne zgrade kolodvora Wittenberge - Lot 102 - Tiling works BA3 - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Obnova prijemne zgrade kolodvora Wittenberge - Lot 102 - Tiling works BA3

  • Objavljeno
    09/07/2025
  • Rok
    08/08/2025
  • Otvaranje ponuda
    08/08/2025
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Wohnungsbaugesellschaft der Stadt Wittenberge mbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE40F Prignitz
Poslovni sektor (glavni CPV)
45210000 Radovi na podizanju zgrada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
26,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
WB-BHF-102
Opis

U ime društva Wohnsbaugesellschaft der Stadt Wittenberge mbH provodi se potpuna obnova zgrade recepcije kolodvora u Wittenbergeu. Navedena zgrada kolodvora (jedinstveni spomenik) nalazi se na predvorju kolodvora (Salomon-Herz-Platz) grada Wittenbergea. Na istoku zgrade nalazi se glavna platforma i tijelo kolosijeka željezničke pruge. Bruto podna površina (GFA) zgrade je 7,564 m2 Zgrada je podijeljena u četiri komponente prema vremenu izgradnje i uporabi: BT A: trokatnica iz 1846., podrum s vanjskim zidovima od kamena polja i međuzidovima od opeke, podni strop iznad KG djelomično kao stropovi od opeke, djelomično kasnije masivni, gornji stropovi drvenih greda s lažnim podom, ravni drveni pod s drvenom krovnom stolicom, ravni nagnut krov s bitumenom / katranskim kartonskim pokrovom; BT Prazan BT B1 i B2: dvokatna zidana konstrukcija kao produžetak 1873. godine, podrum s zidanim zidom od opeke, katni strop iznad KG kao stropovi kape od opeke, djelomično kasnije masivni, stropni stropni drveni grede s lažnim podom, puzajući krov s drvenom krovnom stolicom, ravni nagnut krov s bitumenom / katnim kartonskim pokrovom; BT B1 s dvokatnicom, BT B2 u uporabi (uredske i funkcionalne prostorije Deutsche Bahn) BT C: jednokatna zidana konstrukcija kao produžetak 1924. godine, djelomičan podrum, vanjski zidovi u in situ betonu, stropovi iznad KG: Čelične kamene ploče između greda Ukupne dimenzije zgrade (najveće proširenje) Širina zgrade: dubina zgrade od približno 112 m: visina zgrade od oko 25 m: cca. 17m

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YE9H4QH
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YE9H4QH
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/08/2025 09:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

45210000 - Radovi na podizanju zgrada

45330000 - Vodoinstalaterski i sanitarni radovi

45400000 - Završni građevinski radovi

Metoda dodjele
Preis
Procijenjena vrijednost
26,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.