Publications Office of the EU
Njemačka-Leipzig: Građevinski radovi na spremištu za tramvaje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Leipzig: Građevinski radovi na spremištu za tramvaje

  • Objavljeno
    30/04/2014
  • Rok
    05/06/2014
  • Dodijeljeno
    05/01/2015
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45234127 Građevinski radovi na spremištu za tramvaje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
450,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
471,253.20 EUR
Referentni broj ponude
BAIII-319-05
Opis

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
450,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
471,253.20 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Poštanska adresa: Zeller Straße 10
Mjesto: Holzmaden
Poštanski broj: 73271
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.