Publications Office of the EU
Portugal-Idanha-a-Nova: Usluge sprečavanja požara - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Portugal-Idanha-a-Nova: Usluge sprečavanja požara

  • Objavljeno
    02/02/2016
  • Rok
    11/03/2016
  • Otvaranje ponuda
    11/03/2016
  • Dodijeljeno
    22/07/2016
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Município de Idanha-a-Nova — Câmara Municipal
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT16H Beira Baixa
Lokacija kupca
NUTS code: PT16H Beira Baixa
Poslovni sektor (glavni CPV)
75251110 Usluge sprečavanja požara
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
234,287.57 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
117,143.80 EUR
Referentni broj ponude
CPS006-2016
Opis

Pretende-se a implementação de rede primária de faixas de gestão de combustível, no concelho de Idanha-a-Nova.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Município de Idanha-a-Nova
Poštanska adresa: Largo do Município
Mjesto: Idanha-a-Nova
Poštanski broj: 6060-163
Zemlja: PRT
Osoba za kontakt: www.compraspublicas.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
11/03/2016 14:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

75251110 - Usluge sprečavanja požara

77000000 - Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva

77200000 - Šumarske usluge

77230000 - Usluge vezane za šumarstvo

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
234,287.57 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
117,143.80 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Município de Idanha-a-Nova — Câmara Municipal
Poštanska adresa: Largo do Município
Mjesto: Idanha-a-Nova
Poštanski broj: 6060-163
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.