Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Telefonske usluge i usluge prijenosa podataka - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Telefonske usluge i usluge prijenosa podataka

  • Objavljeno
    09/08/2022
  • Rok
    09/09/2022
  • Otvaranje ponuda
    09/09/2022
  • Dodijeljeno
    14/12/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
64210000 Telefonske usluge i usluge prijenosa podataka
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,122,063.25 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,997,600.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
4/B/KGOHP/2022/ZL/ECAM
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i wsparcie techniczne oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ZL2020 i Systemu ECAM2020 w podziale na dwie części. Część I: Utrzymanie i wsparcie techniczne oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ZL2020. Część II: Utrzymanie i wsparcie techniczne oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ECAM2020.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy
Nacionalni registracijski broj: REGON 007001280
Poštanska adresa: Tamka 1
Mjesto: Warszawa
Oznaka NUTS-a: PL911
Poštanski broj: 00-349
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Katarzyna Ćwik
Glavna adresa: https://ohp.pl/
Elektroničkim putem:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-679bc767-13c9-11ed-b950-8227d40187e8
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
09/09/2022 13:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.