Publications Office of the EU
Španjolska-Madrid: Usluge čišćenja rezervoara - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Madrid: Usluge čišćenja rezervoara

  • Objavljeno
    06/02/2014
  • Rok
    24/02/2014
  • Dodijeljeno
    29/05/2014
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90913200 Usluge čišćenja rezervoara
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,950,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,720,000.00 EUR
Referentni broj ponude
Licitación 6011400016
Opis

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
6,950,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
5,720,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Poštanska adresa: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
Mjesto: Madrid
Poštanski broj: 28016
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.