Publications Office of the EU
Opskrba prirodnim plinom za potrebe "Multiprofilne bolnice za aktivno liječenje - Dobrich" AD - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Opskrba prirodnim plinom za potrebe "Multiprofilne bolnice za aktivno liječenje - Dobrich" AD

  • Dodijeljeno
    12/05/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - ДОБРИЧ АД
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: BG332 Добрич
Poslovni sektor (glavni CPV)
09123000 Prirodni plin
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
389,000.00 EUR
Referentni broj ponude
575289
Opis

Kratak opis: 1. Tijekom izvršenja ugovora potrebno je izvršiti sljedeće: opskrba i distribucija prirodnog plina društvu MHAL Dobrich AD, s adresom: № 24, Panayot Hitov Str., Dobrich, na razdoblje od 2 godine. 2. Trajanje ugovora/razdoblja provedbe – 2 (dvije) godine od datuma sklapanja ugovora do njegova završetka ili do iscrpljenja financijskih sredstava. 3. Način dodjele: izvršenje započinje na dan sklapanja ugovora. 4. Mjesto izvršenja: od dobavljača do lokacije kako slijedi: „MHAT – Dobrich” AD, s adresom: gr. Dobrich, ul. Panayot Hitov № 24. 5. Procijenjena vrijednost ugovora do 389 000 EUR, 00 bez PDV-a. 6. Financiranje provedbe osigurat će se iz proračuna agencije „MHAT – Dobrich” AD. 7. Plaćanje na temelju ugovora izvršit će se na temelju stvarno potrošene mjesečne količine prirodnog plina uz izdavanje mjesečnog zakona i poreznog računa, koji se plaća bankovnim prijenosom.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
най-ниска цена
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
389,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Аресгаз ЕАД
Poštanska adresa:
Mjesto: Варна
Poštanski broj: 9000
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.