Publications Office of the EU
Estonija-Tallinn: Funkcionalna potpora - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Estonija-Tallinn: Funkcionalna potpora

  • Objavljeno
    17/03/2023
  • Rok
    25/04/2023
  • Otvaranje ponuda
    25/04/2023
  • Dodijeljeno
    09/06/2023
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Mjesto izvršenja
NUTS code: EE Eesti
Lokacija kupca
NUTS code: EE Eesti
Poslovni sektor (glavni CPV)
33180000 Funkcionalna potpora
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
150,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
200,000.00 EUR
Referentni broj ponude
248105
Opis

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Nacionalni registracijski broj: 90006590
Poštanska adresa: Tervise tn 28
Mjesto: Tallinn
Oznaka NUTS-a: EE
Poštanski broj: 13419
Zemlja: EST
Osoba za kontakt: EGON MÜÜR
Glavna adresa: http://www.lastehaigla.ee
Elektroničkim putem:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
25/04/2023 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
150,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
200,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: aktsiaselts SEMETRON
Poštanska adresa:
Mjesto: Tallinn
Poštanski broj: 10138
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.