Publications Office of the EU
Rumunjska-Cluj-Napoca: Antineoplastični lijekovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-Cluj-Napoca: Antineoplastični lijekovi

  • Objavljeno
    17/03/2023
  • Rok
    13/04/2023
  • Otvaranje ponuda
    13/04/2023
  • Dodijeljeno
    15/05/2023
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO113 Cluj
Lokacija kupca
NUTS code: RO113 Cluj
Poslovni sektor (glavni CPV)
33652100 Antineoplastični lijekovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,276,298.64 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,715,055.80 RON
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
22
Referentni broj ponude
4288349_2023_PAAPD1408210
Opis

Medicamente antineoplazice 1. A se vedea Caietul de sarcini.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet
tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea
ofertelor, Nr zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Nacionalni registracijski broj: 4288349
Poštanska adresa: Strada: Republicii, nr. 18
Mjesto: Cluj-Napoca
Oznaka NUTS-a: RO113
Poštanski broj: 400015
Zemlja: ROU
Osoba za kontakt: LUCIA GAINA CRISTEA
Glavna adresa: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/04/2023 15:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.