Publications Office of the EU
Češka-Hradec Králové: Usluge tehničke podrške - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Hradec Králové: Usluge tehničke podrške

  • Objavljeno
    19/04/2019
  • Rok
    20/05/2019
  • Poništeno
    23/05/2019
  • Danas
    05/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Povodí Labe, státní podnik
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
71336000 Usluge tehničke podrške
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
24,500,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Zajištění provozu a funkce protipovodňové ochrany Lovosicka a Píšťan

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://zakazky.eagri.cz/profile_display_1804.html
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/05/2019 10:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
24,500,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.