Publications Office of the EU
Njemačka-Berlin: Usluge na području sigurnosti - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Berlin: Usluge na području sigurnosti

  • Objavljeno
    11/12/2020
  • Rok
    12/01/2021
  • Otvaranje ponuda
    12/01/2021
  • Dodijeljeno
    29/01/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
DB Station & Service AG (Bukr 11)
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEC03 Neunkirchen
Lokacija kupca
NUTS code: DE30 Berlin
Poslovni sektor (glavni CPV)
79710000 Usluge na području sigurnosti
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
20FEI48106
Opis

Sicherung gegen die Gefahren aus dem Bahnbetrieb bei Arbeiten in Gleis− und Weichenbereichen der Deutschen Bahn AG und unterstützende bauaffine Dienstleistungen zur Abwicklung der Baumaßnahme.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://bieterportal.noncd.db.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/5d5da93d-d111-4251-a1d7-c6e0c535877d
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
12/01/2021 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.