Publications Office of the EU
Poljska-Kalisz: Građevinski radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Kalisz: Građevinski radovi

  • Objavljeno
    01/03/2022
  • Rok
    23/05/2022
  • Poništeno
    26/08/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Akademia Kaliska im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL416 Kaliski
Lokacija kupca
NUTS code: PL416 Kaliski
Poslovni sektor (glavni CPV)
45000000 Građevinski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
I.DZP.23110.Pn-2.2022 I.DZP.23110.Pn-2
Opis

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Adaptacja budynku po banku BGK na potrzeby administracyjno–dydaktyczne Akademii Kaliskiej wraz z zagospodarowaniem otoczenia zabytku”

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://akademia-kalisz.ezamawiajacy.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

45000000 - Građevinski radovi

45233200 - Različiti radovi na površinskom sloju

45210000 - Radovi na podizanju zgrada

45313100 - Radovi ugradnje dizala

45311000 - Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi

45443000 - Fasadni radovi

45312310 - Radovi zaštite od groma

45430000 - Radovi na postavljanju podne i zidne obloge

45261210 - Krovopokrivački radovi

45111300 - Radovi demontaže

45220000 - Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji

45331220 - Radovi instaliranja klimatizacije

45331100 - Radovi instaliranja centralnoga grijanja

45442100 - Ličilački radovi

45324000 - Postavljanje gipsanih ploča

45421146 - Ugradnja visećih stropova

45343000 - Radovi instaliranja uređaja za protupožarnu zaštitu

45212350 - Zgrade posebnog povijesnog ili arhitektonskog značenja

45400000 - Završni građevinski radovi

45312000 - Radovi ugradnje alarmnog sustava i antene

45310000 - Elektroinstalacijski radovi

45261100 - Krovovezački radovi

45330000 - Vodoinstalaterski i sanitarni radovi

45331210 - Radovi instaliranja ventilacije

45332200 - Radovi instaliranja vodovodnih cijevi

45332300 - Radovi polaganja odvoda

45300000 - Instalaterski radovi na građevinama

45315700 - Radovi na instalaciji rasklopnog uređaja

45453000 - Remontni i sanacijski radovi

45231300 - Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju

45232310 - Građevinski radovi na telefonskim vodovima

45233000 - Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.