Publications Office of the EU
Španjolska-Madrid: Usluge popravaka i održavanja brodova - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Madrid: Usluge popravaka i održavanja brodova

  • Dodijeljeno
    04/07/2022
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES62 Región de Murcia
Lokacija kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
50241000 Usluge popravaka i održavanja brodova
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
785,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
785,000.00 EUR
Referentni broj ponude
EM22-722
Opis

Actualización completa del sistema de gestión de potencia y maniobra del buque Clara Campoamor.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
785,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
785,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: KONGSBERG MARITIME SPAIN S.L.
Poštanska adresa: Partida Atalayes, 20
Mjesto: Villajoyosa
Poštanski broj: 03570
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.