Publications Office of the EU
Isporuka i ugradnja digitalnih alarmnih sirena za sustav upozorenja i alarma - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Isporuka i ugradnja digitalnih alarmnih sirena za sustav upozorenja i alarma

  • Objavljeno
    25/02/2025
  • Dodijeljeno
    22/01/2026
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL721 Kielecki
Poslovni sektor (glavni CPV)
35120000 Nadzorni i sigurnosni sustavi i uređaji
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,233,398.80 PLN
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Isporuka i ugradnja digitalnih sirena za uzbunjivanje, što će biti ključni element sustava upozoravanja i uzbunjivanja (SOiA). Ugovor se provodi u okviru projekta „Proširenje sustava uzbunjivanja i uzbunjivanja”, koji je dio Nacionalnog plana za oporavak i otpornost.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Cena (waga 60 pkt)
Ponder (postotak, točan) : 60
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną Okres gwarancji (waga 10 pkt)
Ponder (postotak, točan) : 10
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Termin wykonania umowy (waga 30 pkt).
Ponder (postotak, točan) : 30
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
2,233,398.80 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: ALTOMPROF Wojciech Lizner
Poštanska adresa:
Mjesto: Bęczków
Poštanski broj: 26-008
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.