-
Dodijeljeno13/12/2023
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
A04.36.2023 Civieltechnische adviesproducten Gemeente Leiden en Oegstgeest
Het proces van de nadere opdrachten binnen de overeenkomst wordt aangepast van €25.000,- naar een hogere drempel van €70.000,-. Oorspronkelijke artikel leidraad H1.2: 1.2 Proces Nadere Opdrachten Indien de Opdrachtgever een Opdracht wenst te verlenen binnen de Raamovereenkomst, is er sprake van een “Nadere Opdracht”. Voor elke Nadere Opdracht worden de te leveren producten uitgevraagd, waarbij de inhoud van deze Raamovereenkomst als basis dient. De selectie voor deze nadere opdrachten is afhankelijk van de geraamde opdrachtwaarde: - Een minicompetitie o.b.v. laagste prijs of prijs/kwaliteit voor opdrachten > €25.000,- - Een roulatiesysteem voor opdrachten < €25.000,-; deze worden één op één gegund.
Poštanska adresa:
Mjesto: Arnhem
Poštanski broj: 6814 DV
Zemlja:
Službeno ime: HaskoningDHV Nederland B.V.
Poštanska adresa:
Mjesto: AMERSFOORT
Poštanski broj: 3818EX
Zemlja:
Službeno ime: HB Adviesbureau
Poštanska adresa:
Mjesto: ALKMAAR
Poštanski broj: 1817MS
Zemlja:
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.