Publications Office of the EU
PL-Włocławek: Услуги по предоставяне на кредит - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Włocławek: Услуги по предоставяне на кредит

  • Objavljeno
    25/06/2011
  • Rok
    02/08/2011
  • Otvaranje ponuda
    02/08/2011
  • Dodijeljeno
    27/09/2011
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
66113000 Usluge odobravanja kredita
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
16,800,349.10 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
15,058,853.11 PLN
Referentni broj ponude
IZP.ZP.271.32.211
Opis

Zamówienie obejmuje udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego złotowego:
1. Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego na finansowanie planowanego w 2011r. deficytu budżetu Miasta Włocławek.
2. Okres kredytowania 9 lat.
3. Kwota kredytu – do 48 254 382,00 PLN.
4. Karencja w spłacie kapitału - do 29.11.2013 r.
5. Spłata odsetek miesięczna.
6. Stawka bazowa kredytu - WIBOR 1M; oprocentowanie kredytu równa się WIBOR 1M + m (marża banku).
7. Termin postawienia do dyspozycji środków finansowych:
— I transza – 30.10.2011 r. – 20 000 000,00 PLN,
— II transza – 30.11.2011 r. – 10 000 000,00 PLN,
— III transza – 31.12.2011 r. – 18 254 382,00 PLN.
8. Ustala się następujące terminy spłaty kredytu:
— do 30.11 każdego roku – – w następujących ratach:
— 2013 r.- 5 000 000,00 PLN,
— 2014 r.- 5 000 000,00 PLN,
— 2015 r. - 5 000 000,00 PLN,
— 2016 r. - 5 000 000,00 PLN,
— 2017 r. - 7 063 595,00 PLN,
— 2018 r. - 7 063 595,00 PLN,
— 2019 r. - 7 063 595,00 PLN,
— 2020 r. - 7 063 597,00 PLN.
Z możliwością negocjacji w okresie umowy kredytowej warunków w zakresie terminów i kwot spłat kredytu.
9. Odsetki będą naliczane od faktycznie wykorzystanych środków. Środki nie wykorzystane powinny być dostępne i zaliczone do transzy kolejnej, bez pobierania opłaty za niewykorzystane środki. Postawienie środków do dyspozycji Zamawiającego nie będzie stanowiło podstawy do naliczania odsetek.
10. Zabezpieczenie kredytu - weksel własny in blanco.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/08/2011 11:00
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
16,800,349.10 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
15,058,853.11 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. w Warszawie, Regionalny Oddział Korporacyjny w Bydgoszczy Centrum Korporacyjne we Włocławku
Poštanska adresa: ul. Okrzei 64
Mjesto: Włocławek
Poštanski broj: 87-800
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.