Publications Office of the EU
Gerüstbauarbeiten - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gerüstbauarbeiten

  • Dodijeljeno
    29/11/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Land Berlin vertreten durch Bezirksamt Lichtenberg von Berlin
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Poslovni sektor (glavni CPV)
45216110 Građevinski radovi na zgradama vezanima za javni red i mir
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
124,537.73 EUR
Referentni broj ponude
23H23-04-209B2510H
Opis

Standgerüst Arbeits- und Schutzgerüst, Fassadengerüst ca. 2.500,00 m² mit Dauerankern, Gerüstverbreiterungen, -bekleidung, Treppenturm und Bauaufzug

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
100%Preis
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
124,537.73 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SBP2 Gerüstbau GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Berlin
Poštanski broj: 12623
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.