Publications Office of the EU
Bugarska-Sofija: Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Sofija: Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške

  • Objavljeno
    04/01/2019
  • Rok
    06/02/2019
  • Otvaranje ponuda
    08/02/2019
  • Dodijeljeno
    13/01/2020
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Главна дирекция „Гранична полиция“
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG411 София (столица)
Lokacija kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Poslovni sektor (glavni CPV)
30000000 Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
312,928.00 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
302,220.00 BGN
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Обществената поръчка е за доставка на комутатори с гаранционен срок минимум 36 месеца от датата на подписване на общия приемно-предавателен протокол, отразяващ изпълнението на поръчката, който включва получаване на всички ъпгрейди (upgrades), ъпдейти (updates) и частични нови версии (patches), и практическо представяне на начина на въвеждане в експлоатация на комутаторите, предмет на доставка на служители на възложителя.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Главна дирекция „Гранична полиция“ (ГДГП) — МВР
Nacionalni registracijski broj: 129010125
Poštanska adresa: бул. Княгиня Мария Луиза № 46
Mjesto: София
Oznaka NUTS-a: BG411
Poštanski broj: 1202
Zemlja: BGR
Osoba za kontakt: служител в деловодство
Glavna adresa: https://mvr.bg/gdgp
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/02/2019 11:00
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
312,928.00 BGN
Konačna ugovorena vrijednost
302,220.00 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: „Смартком — България“ АД
Poštanska adresa: район „Лозенец“, ул. „Лозенец“ № 20, ет. 6
Mjesto: София
Poštanski broj: 1421
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.