-
Objavljeno31/01/2018
-
Rok28/02/2018
-
Otvaranje ponuda28/02/2018
-
Dodijeljeno07/03/2018
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Norveška-Randaberg: Usluge čišćenja
The framework agreement shall cover the Contracting Authority's need for spring cleaning 6 nurseries and 3 before-and-after-school care premises once a year. In addition, the contract shall cover the need for on-call temporary staff for cleaning services in our entities, primarily for cleaning in health and education premises. The on-call temporary staff under the contract shall only relieve the Contracting Authority's own cleaning personnel when there are unforeseen capacity challenges, e.g., unplanned sickness absence or staff holidays. We also need clearing services and final cleaning of municipal housing.
Službeno ime: Randaberg kommune
Nacionalni registracijski broj: 934 945 514
Poštanska adresa: Postboks 40
Mjesto: Randaberg
Oznaka NUTS-a: NO043
Poštanski broj: 4096
Zemlja: NOR
Osoba za kontakt: Linda B. Joa
Glavna adresa: www.randaberg.kommune.no
Elektroničkim putem:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=203219&B=KGVLIGHT
Okvirni sporazum s single subjekti
90911100 - Usluge čišćenja stambenih objekata
90911000 - Usluge čišćenja stambenih objekata, zgrada i prozora
90919000 - Usluge čišćenja ureda, škola i uredske opreme
79000000 - Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
79600000 - Usluge zapošljavanja
Poštanska adresa: Kvalebergveien 21
Mjesto: Stavanger
Poštanski broj: 4016
Zemlja: NOR
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.