Publications Office of the EU
Poljska-Gdanjsk: Dijelovi i pribor za vozila i njihove motore - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Gdanjsk: Dijelovi i pribor za vozila i njihove motore

  • Objavljeno
    15/11/2021
  • Rok
    15/12/2021
  • Otvaranje ponuda
    15/12/2021
  • Dodijeljeno
    31/01/2022
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL Polska
Poslovni sektor (glavni CPV)
34300000 Dijelovi i pribor za vozila i njihove motore
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
448,004.06 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
287,560.98 PLN
Referentni broj ponude
44/2021
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki Opel dla Wydziału Transportu KWP w Gdańsku.Zakup będzie realizowany przez 24 miesiące od podpisania umowy.Realizacja dostaw będzie przebiegać etapowo, sukcesywnie w miarę potrzeb zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do udzielenia minimum 12 miesięcznej gwarancji na dostarczany asortyment, jednakże nie krótszej niż gwarancja producenta wyrobu. Termin gwarancji liczony będzie od dnia dostarczenia asortymentu.W przypadku stwierdzenia w okresie gwarancji wad jakościowych w dostarczonym asortymencie.Wykonawca zobowiązany jest do wymiany części na wolną od wad w terminie nie dłuższym niż14 dni licząc od dnia złożenia reklamacji na koszt Wykonawcy.Termin płatności - 30 dni od daty dostarczenia faktury. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Poštanska adresa: ul. Okopowa 15
Mjesto: Gdańsk
Oznaka NUTS-a: PL
Poštanski broj: 80-819
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Sekcja Zamówień Publicznych KWP w Gdańsku, ul. Biskupia 23, 80-875 Gdańsk
Glavna adresa: http://pomorska.policja.gov.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/12/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
448,004.06 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
287,560.98 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Inter Cars SA
Poštanska adresa:
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj:
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.