-
Objavljeno26/02/2019
-
Rok25/03/2019
-
Otvaranje ponuda25/03/2019
-
Dodijeljeno06/07/2020
-
Danas05/09/2026
Uslužni programi
Rumunjska-Deva: Radovi na održavanju cesta
Se achiziţionează: lucrari de intretinere si reparare a drumurilor auto forestiere administrate de DS Hunedoara pentru cele 11 ocoale silvice din cadrul DS Hunedoara, conform caietului de sarcini.
Se pot solicita clarificari privind documentatia de atribuire inainte de data-limita de depunere a ofertelor, astfel: cel tarziu in a 15-a zi inainte de termenul-limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari, astfel: in a 10-a zi inainte de termenul-limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
Službeno ime: Regia Națională a Pădurilor — Romsilva R.A.
Nacionalni registracijski broj: RO1590120
Poštanska adresa: Direcția Silvică Hunedoara, Str. Mihai Viteazu nr. 10, județul Hunedoara
Mjesto: Deva
Oznaka NUTS-a: RO423
Poštanski broj: 330091
Zemlja: ROU
Osoba za kontakt: Gorun Gabriel
Glavna adresa: www.rosilva.ro
Okvirni sporazum s single subjekti
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.