Publications Office of the EU
Francuska-Wasquehal: Radovi na kanalizacijskoj mreži - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Wasquehal: Radovi na kanalizacijskoj mreži

  • Objavljeno
    07/06/2022
  • Rok
    01/08/2022
  • Otvaranje ponuda
    02/08/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
siden-sian noreade eau
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRE11 Nord
Lokacija kupca
NUTS code: FRE11 Nord
Poslovni sektor (glavni CPV)
45232410 Radovi na kanalizacijskoj mreži
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,048,148.28 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
22 E 24 SP- ID
Opis

commune de LANDAS Département du Nord (59) Rue du Quesne Création du réseau d'assainissement de collecte des Eaux Usées

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_qZq0g8u4kT
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/08/2022 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,048,148.28 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.