Publications Office of the EU
Italija-Troina: Građevinski radovi na cesti - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Troina: Građevinski radovi na cesti

  • Objavljeno
    11/11/2016
  • Rok
    20/12/2016
  • Otvaranje ponuda
    23/01/2017
  • Dodijeljeno
    06/06/2017
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Centrale Unica di Committenza tra i Comuni di Troina — Nicosia — Agira
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITG16 Enna
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45233120 Građevinski radovi na cesti
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
196,736.59 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
151,351.42 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Realizzazione di un parcheggio nell'area comunale sita in Contrada Parapià.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Comune di Troina
Poštanska adresa: Via Conte Ruggero 4
Mjesto: Troina
Poštanski broj: 94018
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: Chiavetta Irene
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
23/01/2017 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
196,736.59 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
151,351.42 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Asero Costruzioni Srl
Poštanska adresa: Via IV Traversa 99
Mjesto: Belpasso
Poštanski broj: 95032
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.