Publications Office of the EU
Sprzęt jednorazowego użytku - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sprzęt jednorazowego użytku

  • Objavljeno
    28/02/2025
  • Rok
    07/04/2025
  • Otvaranje ponuda
    07/04/2025
  • Dodijeljeno
    08/05/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL524 Opolski
Poslovni sektor (glavni CPV)
33140000 Medicinski potrošni materijal
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
910,328.60 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
10
Referentni broj ponude
ZP/03/2025
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku z podziałem na 10 Pakietów, na potrzeby 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu, sukcesywnie przez okres trwania umowy: Pakiet 1 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ECPW Pakiet 2 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ERCP Pakiet 3 SJU/ Chirurgia - sprzęt do litotrypsji Pakiet 4 SJU/ Chirurgia - sprzęt do zabiegów endoskopowych Pakiet 5 SJU/ Chirurgia - protezy samorozprężalne NITI-S Pakiet 6 SJU/ Chirurgia - zestawy do gastropeksji endoskopowej Pakiet 7 SJU/ Port dożylny, igła bezpieczna Pakiet 8 SJU/ Siatki chirurgiczne przepuklinowe, klej tkankowy Pakiet 9 SJU/ Chirurgia - Siatki przepuklinowe 3D Pakiet 10 SJU/ Różne SJU Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1067601
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1067601
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/04/2025 10:05
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.