Publications Office of the EU
Češka Republika-Ostrava: Osobna računala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka Republika-Ostrava: Osobna računala

  • Objavljeno
    15/09/2012
  • Objavljeno
    10/12/2014
  • Rok
    29/12/2014
  • Poništeno
    12/02/2015
  • Danas
    04/09/2026
Status
Poništeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
30213000 Osobna računala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
799,931.00
Referentni broj ponude
CIS/DNS/ICT
Opis

Dodávka standardního ICT vybavení dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not applicable
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
799,931.00
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.