Publications Office of the EU
Češka Republika-Česká Skalice: Izložbeni stalci - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka Republika-Česká Skalice: Izložbeni stalci

  • Objavljeno
    09/10/2015
  • Rok
    27/10/2015
  • Otvaranje ponuda
    27/10/2015
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Proma Reha, s.r.o.
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
39154100 Izložbeni stalci
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
290,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Předmětem zakázky je realizace výstavní expozice (výstavba stánku) společnosti Proma Reha na veletrhu MEDICA 2015 v Düsseldorfu (Německo). Stánek zadavatele bude mít rozlohu 93 m² (15,5 x 6 m) se 2 otevřenými stranami.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
27/10/2015 11:00
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
290,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.